Cyklistické bundy
a ďalší sortiment

Cyklistika

Cyklistika je čoraz viac obľúbený šport na Slovensku ale ja vo svete. Ak patríte aj Vy medzi cyklistických nadšencov, tak na našej stránke nájdete kompletnú ponuku cyklistického oblečenia, ktorá je charakteristická svojim originálnym dizajnom a špičkovými materiálmi.

Cyklistické dresy 3b spľňajú všetky najvyššie požiadavky na funkčnosť, kvalitu, farebnú stálosť. Cyklistické dresy vyrábame pre deti, amatérov, ale aj pre profesionálov.

Cyklistické nohavice vyrábame najmä sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť, nezameniteľný dizajn a spĺňajú prísne požiadavky na tento cyklo šport.Cyklistické nohavice vyrábame v rôznych variantoch a to: dlhé nohavice, krátke nohavice, ¾ nohavice, nohavice s trakmi. Dresy a nohavice prispôsobujeme požiadavkám zákazníka na rôzne typy materiálov, na strih a vetracie časti. Samozrejmosťou sú aj rôzne typy aplikácií lôg, menoviek, čísel (výšivky, nášivky, nažehľovačky, atď.). Pokiaľ Vás zaujme nejaký dizajn z ponuky kontaktujte nás, alebo Vám vyhotovíme dizajn na mieru.

Cyklistické návleky vyrábame najmä sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť, nezameniteľný dizajn rovnako ako pri dresoch a nohaviciach. Návleky sú skvelým doplnkom, ktorým sa viete perfektne zladiť k dresu a nohaviciam.

Cyklistické vesty a bundy vyrábame taktiež sublimačnou technológiou. V nepriaznivom a chladnom počasí sú nevyhnutným doplnkom ktorý Vás zaručene zohreje a ochráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu.

Kontaktujte nás a náš obchodný manager Vám odpovie na všetky Vaše otázky a zabezpečí vyhotovenie grafického návrhu podľa Vašich požiadaviek. V rámci realizovanej zákazky je grafický návrh zdarma!

Ďalší cyklistický sortiment

Vyberte si dizajn cyklo bundy

Všetky produkty z 3b kolekcie si môžete ihneď zakúpiť aj na www.forfan.sk

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Pošlite nám nezáväznú žiadosť na cyklistické bundy z nášho portfólia,

ktoré môžete vidieť vyššie z dôvodu nacenenia a bližších informácii. 

Po odoslaní nezáväznej ponuky, Vás bude kontaktovať obchodné oddelenie spoločnosti 3b s prípadnou cenovou ponukou alebo blížšími informáciami.

Fotogaléria

Pozrite si aj ďalšie športy

Kontakt

3b, s.r.o.

Sabinovská 151,
08001 Prešov,
Slovensko

Platobné informácie

IČO: 36513148
DIČ: 2022123961
IČ DPH: SK 2022123961

Č.ú.: 6629156026 / 1111
IBAN: SK51 1111 0000 0066 2915 6026
SWIFT (BIC): UNCRSKBX

Náš tím

Ing. Ľubomír Bizub
konateľ spoločnosti

Ivana Bizubová
riaditeľka spoločnosti

Mgr. Jakub Hudačko
obchodný manager

Ing. Stanislav Knut
obchodný manager

Ing. Kamil Rendoš
obchodný manager

Ing. Katarína Balogová
e-shop forfan, ekonomické oddelenie