Hokejovú extraligu ovládli 3b dresy

Naše dresy nosia šťastie! Do semifinále Tipos Extraligy 22/23 sa prebojovali 4 tímy v našich 3b dresoch

Prvým semifinalistom sa stal HKM Zvolen, ktorý zvládol svoju sériu s Novými Zámkami najrýchlejšie. Ako druhé spečatili postup do semifinále HC Košice, ktoré si po trofeji Dušana Paška zaistili minimálne bronzovú medailu.

Predposlednú miestenku do semifinále si zaistila HK Dukla Ingema Michalovce ako papierový outsider v sérii s úradujúcim majstrom. Dukla ukázala v sérii veľkú bojovnosť, a zaslúžene postúpila ďalej, kde vyzve HC Košice. Michalovce sa ako prvý klub v histórii ligy dostali do semifinále z ôsmeho miesta v základnej časti.

Posledná miestenka do semifinále patrí HK Grotto Spišská Nová Ves. Tí po sedemzápasovej sérii s Banskou Bystricou prepisujú históriu klubu už druhýkrát, kedy po prvom extraligovom štvrťfinále v histórii klubu okúsia aj semifinále, kde vyzvú HKM Zvolen.

Všetkým klubom gratulujeme, ďakujeme za spoluprácu a reprezentáciu a prajeme veľa šťastia aj v ďalších zápasoch. Sme veľmi šťastní, že tento rok bude zlatá, strieborná a aj bronzová priečka obsadená našimi dresmi.

Foto: FB HK Spišská Nová Ves, HC Košice, HK Dukla Ingema Michalovce, HKM Zvolen

Galéria