Výroba klubových šiltoviek na mieru

VÝROBA ŠILTOVIEK

VÝROBA KLUBOVÝCH ŠILTOVIEK NA MIERU

Šiltovky na mieru

V rámci komplexnosti zabezpečenia športových klubov a ich fanúšikov sme sa rozhodli rozšíriť portfólio výroby produktov o profesionálne šiltovky na mieru v kvalite popredných športových značiek. Všetky u nás vyrobené šiltovky sú zárukou najvyššej kvality a dokonalého strihu podľa požiadaviek zákazníka. Na vyžiadanie zákazníkovi vieme doručiť katalóg s technologickými možnosťami čiapok (potlač na čiapku, výšivka, typy použitých látok) Všetky Vaše požiadavky a otázky napíšte do kontaktného formulára. Následne budete kontaktovaný našim obchodným zástupcom. Minimálny odber je 100 ks šiltoviek.

Vybrané realizácie

Tvary čiapok

Tvary čiapok vieme prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Základné delenie je na 2 kategórie:

 – SNAPBACK (šiltovky s rovným šiltom)

– TRUCKER (šiltovky s ohnutým šiltom)

Použité materiály

Na šiltovky používame rôzne typy materiálov. Základné rozdelenie je na bavlnu a polyester, pripadne ich vzájomná kombinácia. K dispozícii máme rôzne vzory, štruktúry. Na vyžiadanie Vám zašleme elektronicky vzorkovník.

Použité aplikácie

Podľa požiadaviek zákazníka vieme vyhotoviť rôzne typy aplikácií. Jedná sa hlavne o transfer, sieťotlač a výšivku. Výšivku vieme realizovať  vo formáte 2D, ale aj 3D. Všetky aplikácie môžme umiestniť na všetky časti šiltovky.

Doba realizácie

Realizácia závisí od množstva kusov. Ale je to približne 30-35 dní po zadaní objednávky. Pred začiatkom realizácie vieme zákazníkovi zaslať na odsúhlasenie fotografie čiapky zo všetkých strán.