Basketbalové dresy
a ďalší sortiment
Basketbalové dresy
a ďalší sortiment
Basketbalové dresy
a ďalší sortiment
Basketbalové dresy
a ďalší sortiment
Previous slide
Next slide

Basketbal

Basketbal je obľúbený kolektívny šport po celom svete. Ak patríte aj Vy medzi basketbalových nadšencov, tak na našej stránke nájdete kompletnú ponuku basketbalového oblečenia, ktorá je charakteristická svojim originálnym dizajnom, špičkovými materiálmi. Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu. 

Basketbalové dresy  a trenírky 3b spľňajú všetky najvyššie požiadavky na funkčnosť, kvalitu, farebnú stálosť. Dresy vyrábame pre deti, amatérov, ale aj pre profesionálov. V našom portfóliu nájdete významné slovenské (Good Angels Košice, Young Angels Košice, MBK Ružomberok, Iskra Svit, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves), české, ale aj rôzne kluby z celého sveta.

Dresy a trenírky vyrábame najmä sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť a nezameniteľný dizajn. Alebo vyrobíme dresy a trenírky z farebného základného materiálu (látka sa neprefarbuje). Dresy a trenírky prispôsobujeme požiadavkám zákazníka na rôzne typy materiálov, na strih, typ goliera, vetracie časti. Samozrejmosťou sú aj rôzne typy aplikácií lôg, menoviek, čísel (výšivky, nášivky, nažehľovačky, atď.). Pokiaľ Vás zaujme nejaký dizajn z ponuky kontaktujte nás, alebo Vám vyhotovíme dizajn na mieru.

Krycie dresy spĺňajú požiadavky, funkčnosť na zahriatie a rozcvičku pred zápasmi.  Dajú sa vyhotoviť v prevedení s krátkym, alebo dlhým rukávom, pripadne s pouzitím vetracích častí.

Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu.

Kontaktujte nás a náš obchodný manager Vám odpovie na všetky Vaše otázky a zabezpečí vyhotovenie grafického návrhu podľa Vašich požiadaviek. V rámci realizovanej zákazky je grafický návrh zdarma!

Basketbalové dresy

Basketbalové trenírky

Basketbalové krycie dresy

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Pošlite nám nezáväznú žiadosť na basketbalový dres z nášho portfólia,

ktoré môžete vidieť vyššie z dôvodu nacenenia a bližších informácii. 

Po odoslaní nezáväznej ponuky, Vás bude kontaktovať obchodné oddelenie spoločnosti 3b s prípadnou cenovou ponukou alebo blížšími informáciami.