MTB dresy
MTB dresy
Previous slide
Next slide

MTB

MTB (z angl. mountain biking) je čoraz viac obľúbený individuálny šport na Slovensku ale ja vo svete. Ak patríte aj Vy medzi nadšencov tohto cyklo športu, tak na našej stránke nájdete MTB dresy, ktoré sú charakteristické svojim originálnym dizajnom zo špičkových materiálov.

MTB dresy 3b spľňajú všetky najvyššie požiadavky na funkčnosť, kvalitu a farebnú stálosť. MTB dresy vyrábame pre deti, amatérov, ale aj pre profesionálnych jazdcov. 

Dresy vyrábame najmä sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť a nezameniteľný dizajn. Alebo vyrobíme dresy z farebného základného materiálu (látka sa neprefarbuje). Dresy prispôsobujeme požiadavkám zákazníka na rôzne typy materiálov, na strih, typ goliera, vetracie časti. Samozrejmosťou sú aj rôzne typy aplikácií lôg, menoviek, čísel (výšivky, nášivky, nažehľovačky, atď.). Pokiaľ Vás zaujme nejaký dizajn z ponuky kontaktujte nás, alebo Vám vyhotovíme dizajn na mieru.

Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu.

Kontaktujte nás a náš obchodný manager Vám odpovie na všetky Vaše otázky a zabezpečí vyhotovenie grafického návrhu podľa Vašich požiadaviek. V rámci realizovanej zákazky je grafický návrh zdarma!

MTB dresy

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Pošlite nám nezáväznú žiadosť na MTB dres z nášho portfólia,

ktoré môžete vidieť vyššie z dôvodu nacenenia a bližších informácii. 

Po odoslaní nezáväznej ponuky, Vás bude kontaktovať obchodné oddelenie spoločnosti 3b s prípadnou cenovou ponukou alebo blížšími informáciami.