Bowlingové dresy
a ďalší sortiment
Kolkárske dresy
a ďalší sortiment
Predošlé
Ďalšie

Kolky a bowling

Kolky/Bowling je šport ktorý najmä na Slovensku za posledné roky, zachvátil takmer všetky vekové kategórie. Tento šport si často spájame s relaxom a zábavou v príjemnej spoločnosti rodiny a priateľov. Avšak, bowling ako aj kolky sú predovšetkým športy ktoré majú svoje zastúpenie aj u nás na Slovensku. Nižšie môžete vidieť naše portfólio bowlingových a kolkárskych produktov, ktoré Vám vieme vyhotoviť podľa Vašich požiadaviek

Dresy (polokošele) vyrábame predovšetkým sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť a nezameniteľný dizajn. Alebo klasické bavlnené polokošele, ktoré následne personalizujeme (potláčame). Vieme ich vyhotoviť v pánskom, dámskom aj detskom prevedení.

Polokošele prispôsobujeme požiadavkám zákazníka na rôzne typy materiálov. Samozrejmosťou sú aj rôzne typy aplikácií lôg, menoviek, čísel (výšivky, nášivky, nažehľovačky, atď.). Pokiaľ Vás zaujme nejaký dizajn z ponuky kontaktujte nás, alebo Vám vyhotovíme dizajn na mieru.

Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu.

Kontaktujte nás a náš obchodný manager Vám odpovie na všetky Vaše otázky a zabezpečí vyhotovenie grafického návrhu podľa Vašich požiadaviek. V rámci realizovanej zákazky je grafický návrh zdarma!

Bowlingové / kolkárske dresy

Kolkárske trenírky

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Pošlite nám nezáväznú žiadosť na bowlingový/kolkársky dres z nášho portfólia,

ktoré môžete vidieť vyššie z dôvodu nacenenia a bližších informácii. 

Po odoslaní nezáväznej ponuky, Vás bude kontaktovať obchodné oddelenie spoločnosti 3b s prípadnou cenovou ponukou alebo blížšími informáciami.