Požiarny šport
dresy a ďalší sortiment
Požiarny šport
dresy a ďalší sortiment
Previous slide
Next slide

Požiarny šport

Požiarny šport sa stáva u nás čoraz populárnejší. Tento šport je spojením atletiky s určitými prvkami hasičských úkonov. Každý „hasičský“ tím sa nezaobíde bez pestrofarebných športových dresov. Ak patríte aj Vy medzi nadšencov tohto športu, tak na našej stránke nájdete kompletnú ponuku oblečenia požiarného športu, ktorá je charakteristická svojim originálnym dizajnom a špičkovými materiálmi.

Dresy a legíny vyrábame najmä sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť a nezameniteľný dizajn. Oblečenie prispôsobujeme požiadavkám zákazníka na rôzne typy materiálov, na strih, typ goliera a vetracie časti. Samozrejmosťou sú aj rôzne typy aplikácií lôg, menoviek, čísel (výšivky, nášivky, nažehľovačky, atď.). Pokiaľ Vás zaujme nejaký dizajn z ponuky kontaktujte nás, alebo Vám vyhotovíme dizajn na mieru.

Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu.

Kontaktujte nás a náš obchodný manager Vám odpovie na všetky Vaše otázky a zabezpečí vyhotovenie grafického návrhu podľa Vašich požiadaviek. V rámci realizovanej zákazky je grafický návrh zdarma!

DHZ dresy

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Pošlite nám nezáväznú žiadosť na dres požiarného športu z nášho portfólia,

ktoré môžete vidieť vyššie z dôvodu nacenenia a bližších informácii. 

Po odoslaní nezáväznej ponuky, Vás bude kontaktovať obchodné oddelenie spoločnosti 3b s prípadnou cenovou ponukou alebo blížšími informáciami.