Volejbalové dresy
a ďalší sortiment
Volejbalové dresy
a ďalší sortiment
Volejbalové dresy
a ďalší sortiment
Previous slide
Next slide

Volejbal

Volejbal je obľúbený kolektívny šport po celom svete. Ak patríte aj Vy medzi volejbalových nadšencov, tak na našej stránke nájdete kompletnú ponuku volejbalového oblečenia, ktorá je charakteristická svojim originálnym dizajnom, špičkovými materiálmi. Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu. 

Volejbalové dresy  a trenírky 3b spľňajú všetky najvyššie požiadavky na funkčnosť, kvalitu, farebnú stálosť. Dresy vyrábame pre deti, amatérov, ale aj pre profesionálov. V našom portfóliu nájdete významné slovenské (VK PU Mirad Prešov, VK Spartak Myjava, VKP Bystrina SPU Nitra, atď.), české, ale aj rôzne kluby z celého sveta.

Dresy a trenírky vyrábame najmä sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť a nezameniteľný dizajn. Alebo vyrobíme dresy a trenírky z farebného základného materiálu (látka sa neprefarbuje). Dresy a trenírky prispôsobujeme požiadavkám zákazníka na rôzne typy materiálov, na strih, typ goliera, vetracie časti. Samozrejmosťou sú aj rôzne typy aplikácií lôg, menoviek, čísel (výšivky, nášivky, nažehľovačky, atď.). Pokiaľ Vás zaujme nejaký dizajn z ponuky kontaktujte nás, alebo Vám vyhotovíme dizajn na mieru.

Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu.

Kontaktujte nás a náš obchodný manager Vám odpovie na všetky Vaše otázky a zabezpečí vyhotovenie grafického návrhu podľa Vašich požiadaviek. V rámci realizovanej zákazky je grafický návrh zdarma!

Volejbalové dresy

Volejbalové trenírky

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Pošlite nám nezáväznú žiadosť na volejbalový dres z nášho portfólia,

ktoré môžete vidieť vyššie z dôvodu nacenenia a bližších informácii. 

Po odoslaní nezáväznej ponuky, Vás bude kontaktovať obchodné oddelenie spoločnosti 3b s prípadnou cenovou ponukou alebo blížšími informáciami.