Hokejové dresy
a ďalší sortiment
Hokejové dresy
a ďalší sortiment
Hokejové dresy
a ďalší sortiment
Hokejové dresy
a ďalší sortiment
Predošlé
Ďalšie

Hokej

Hokej je jeden z najpopulárnejších športov u nás. Ak patríte aj Vy medzi hokejových nadšencov, tak na našej stránke nájdete kompletnú ponuku hokejového oblečenia, ktorá je charakteristická svojim originálnym dizajnom, špičkovými materiálmi.

 Hokejové dresy 3b spľňajú všetky najvyššie požiadavky na funkčnosť, kvalitu, farebnú stálosť. Hokejové dresy vyrábame pre deti, amatérov, ale aj pre profesionálov. V našom portfóliu nájdete hokejovú reprezentáciu Slovenska, popredné tímy našej extraligy (HK Poprad, HC Košice, HKM Zvolen, Dukla Michalovce, Dukla Trenčín, HC 05 Banská Bystrica, HC 05 Detva, HK 32 Liptovský Mikuláš…), ale aj tímy v iných zahraničných ligách (Capitals Bratislava, Scorpions Mulhouse, Les Aigles de Nice, Montpellier Vipers, Les Gaulois Champagne…)

Dresy vyrábame najmä sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť a nezameniteľný dizajn. Alebo vyrobíme dresy z farebného základného materiálu (látka sa neprefarbuje). Dresy prispôsobujeme požiadavkám zákazníka na rôzne typy materiálov, na strih, typ goliera, vetracie časti. Samozrejmosťou sú aj rôzne typy aplikácií lôg, menoviek, čísel (výšivky, nášivky, atď.). Pokiaľ Vás zaujme nejaký dizajn z ponuky kontaktujte nás, alebo Vám vyhotovíme dizajn na mieru.

Hokejové štucne vyrábame v dvoch základných prevedeniach. Sú to štucne sublimované a pletené. Pri sublimovaných nie sme obmedzovaný strihom, farebnosťou, dizajnom. Pletené vyrábame v základných farbách.

Hokejové návleky sú doplnok pre tímy, ktoré chcú svoj dizajn, logá sponzorov preniesť aj na hokejové nohavice. Vyrábame ich sublimačnou technológiou kombinovanou s elastickými časťami.

Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu.

Kontaktujte nás a náš obchodný manager Vám odpovie na všetky Vaše otázky a zabezpečí vyhotovenie grafického návrhu podľa Vašich požiadaviek. V rámci realizovanej zákazky je grafický návrh zdarma!

Ďalší hokejový sortiment

Vyberte si dizajn dresu

tréningové dresy

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Pošlite nám nezáväznú žiadosť na hokejový dres z nášho portfólia,

ktoré môžete vidieť vyššie z dôvodu nacenenia a bližších informácii. 

Po odoslaní nezáväznej ponuky, Vás bude kontaktovať obchodné oddelenie spoločnosti 3b s prípadnou cenovou ponukou alebo blížšími informáciami.

Fotogaléria

Pozrite si aj ďalšie športy

Kontakt

3b, s.r.o.

Sabinovská 151,
08001 Prešov,
Slovensko

Platobné informácie

IČO: 36513148
DIČ: 2022123961
IČ DPH: SK 2022123961

Č.ú.: 6629156026 / 1111
IBAN: SK51 1111 0000 0066 2915 6026
SWIFT (BIC): UNCRSKBX

Náš tím

Ing. Ľubomír Bizub
konateľ spoločnosti

Ivana Bizubová
riaditeľka spoločnosti

Mgr. Jakub Hudačko
obchodný manager

Ing. Stanislav Knut
obchodný manager

Ing. Kamil Rendoš
obchodný manager

Ing. Katarína Balogová
e-shop forfan, ekonomické oddelenie