Na zviditeľnenie Vašej firmy, inštitúcie, či športového klubu Vám ponúkame zaujímavé propagačné predmety vyrobené na mieru. Zabezpečujeme rôznorodú ponuku s prihliadnutím na požiadavky zákazníka. Ak chcete zaujať svojim unikátnym spôsobom, ponúkame vám zákazkovú výrobu produktov, ktoré nie sú štandardným artiklom žiadneho z katalógov. Odlíšite sa od konkurencie vďaka netradičným reklamným predmetom. Dobrá cena, kvalita idú ruka v ruke. U nás sa môžete spoľahnúť na poctivý a férový prístup. Ak si želáte štandardný reklamný produkt, ktorý nájdete v našom katalógu reklamných predmetov, alebo v katalógu reklamného textilu, zabezpečíme Vám ho v čo najkratšom čase. Keďže disponujeme rôznymi technológiami, Váš reklamný predmet vieme potlačiť, vyšiť alebo nejako inakšie označiť podľa Vašich požiadaviek.

Špecializujeme sa najmä  na sublimačnú tlač, ktorá je jednou z najkvalitnejších a najlepších spôsobov tlače. Taktiež disponujeme sieťotlačou, UV tlačou, laserom, atď. Viacmenej všetko vieme vyrobiť od jedného kusu.

Sublimovaný textil

Prostredníctvom sublimačnej technológie dokážeme vyrobiť jedinečné a originálne firemné a klubové prípadne prezentačné produkty. S Vašim logom, alebo značkou Vám vyhotovíme textil podľa Vašich prianí. Ak máte záujem objednajte si u nás výrobu jedinečných búnd, mikín, tričiek, polokošieľ, dresov, čiapok, šatiek, štartových čísel, legín, atď. Všetko vieme vyrobiť od jedného kusu. Textil vďaka sublimačnej tlači vyniká priamo ideálnymi vlastnosťami. Je pevný, mechanicky aj chemicky odolný a možno ho využívať na výrobu rôznych typov materiálov.

Potlač a vyšívanie textilu

Disponujeme rôznymi technológiami na realizáciu požiadaviek našich zákazníkov. Vieme Vám na základe Vášho výberu produktov z nášho katalógu reklamného textilu, zvoliť optimálny spôsob tlače (sieťotlač, transfer, flex, flock) alebo výšivky. Všetky produkty vieme vyšiť a  potlačiť od jedného kusu.

Čiapky, šály a šiltovky

Môžete si vybrať z rôznych prevedení zimných čiapok, ktoré máme v ponuke. Ponúkame pletené zimné čiapky s grafikou na mieru (minimálny odber 50 ks), alebo skladové zimné čiapky s možnosťou potlače alebo výšivky (aplikácia loga alebo nápisu) Ďalšou kategóriou sú sublimované športové čiapky, ktoré sa dajú vyrobiť v zateplenej aj nezateplenej verzii. Pri týchto čiapkách zákazník nie je farebnostne obmedzovaný. Čiapky sú zhotovované z kvalitných materiálov a sú vhodné na použitie pri športových aktivitách, ale aj na bežné nosenie. Všetky verzie okrem pletených čiapok vo vlastnej grafike Vám vieme vyrobiť o jedného kusu.

Štartovné čísla

Štartové čísla (bežecké, lyžiarske a iné), či už zaväzovacie alebo vo forme elastického tielka, kde je možné viacnásobné použitie. K dispozícii ich máme v rôznych veľkostiach.

Ostatné produkty

Na prezentáciu športového tímu, firmy alebo jednotlivca vyrábame množstvo ďalších produktov v špeciálnych dizajnoch, na základe požiadaviek zákazníka.  Náš tím grafikov Vám spracuje a navrhne dizajn, ktorý bude jedinečný a bude Vás odlišovať od ostatných. Ak máte záujem o tašky, šály, kľúčenky, minidresy, osušky, uteráky, puky, vlajky, beach flagy, lepiace pásky, hrnčeky, podsedáky, čelenky, šatky, vaky a iné produkty vo „svojich farbách“, tak neváhajte a kontaktujte nás!

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.