Komplexná
reklamná činnosť
S nami sa odlíšite od ostatných
Polepy
automobilov
Vyžiadať cenovú ponuku
Zisti viac
Digitálna potlač
textilu
Vyžiadať cenovú ponuku
Zisti viac
Sieťotlač
Vyžiadať cenovú ponuku
Zisti viac
Polepy
automobilov
Vyžiadať cenovú ponuku
Zisti viac
Olepy
predajní
Vyžiadať cenovú ponuku
Zisti viac
Predošlé
Ďalšie

3b reklama Vám ponúka komplexné služby v oblasti propagácie spoločnosti a ponúkaných služieb či produktov. Zameriavame sa na reklamné predmety, textil a tlač, výrobu reklám, polepy vozidiel a výkladov, realizáciu reklám. Sme  technologicky úplne samostatní, a teda schopní vytvoriť unikátne produkty a  splniť  požiadavky zákazníkov.

Obráťte sa na nás s Vašimi požiadavkami a želaniami a my Vás presvedčíme, že našou prednosťou je rýchla a dobre odvedená práca.

Potlač a vyšívanie textilu

Disponujeme rôznymi technológiami na realizáciu požiadaviek našich zákazníkov. Vieme Vám na základe Vášho výberu produktov z nášho katalógu reklamného textilu, zvoliť optimálny spôsob tlače (sieťotlač, transfer, flex, flock) alebo výšivky. Všetky produkty vieme vyšiť a  potlačiť od jedného kusu.

Sublimačná tlač

Sublimačná tlač využíva transferovú technológiu, principiálne založenú na dvoch základných postupoch. Prvým je tlač špeciálne upraveným atramentom na dvojvrstvový prenosový papier, druhým je jeho prenos na textíliu v tzv. termolise. Pôsobením vysokej teploty (až 190 °C) mení atrament pevné skupenstvo na plynné a zároveň v textílii obsiahnuté polyméry uvoľňujú svoju štruktúru.

Veľkoformátová tlač

Pre veľkoplošnú tlač využívame moderné zariadenia digitálnej, ofsetovej a sieťotlačovej technológie. Dokážeme nimi tlačiť na široké spektrum materiálov: papiere, pvc fólie, pvc plachty (banner, backlight), pvc sieťovina (mesh), textílie, látky, plátno. Využitie može byť interiérové i exteriérové. K hlavným zabezpečovaným veľkoplošným tlačovinám zaraďujeme predovšetkým: billboardy, bigboardy, megaboardy, abribusy a vzhľadom k špecifikácii tlače i mapy.

Maloformátová tlač

Ponúkame Vám výrobu vizitiek, kartičiek, menoviek, pozvánok aj s obálkami, pohľadnice, propagačné, reklamné a iné letáky, vouchery, darčekové poukážky, vstupenky, novoročné a vianočné priania, maturitné, promočné a svadobné oznámenia, diplomy, certifikáty, plagáty, CD obaly, booklety a veľa iného – to všetko Vám radi vytlačíme už od jedného kusu na širokú škálu kvalitných bežných, ale aj luxusných kreatívnych papierov v gramážach od 80 do 350 g/m² doplnenú fóliami a papierovými či vinylovými samolepkami.

Reklamný textil/predmety

Vyrobíme a zabezpečíme reklamné predmety a textil pre našich zákazníkov. Na základe špecifických požiadaviek vieme tieto predmety a textil vyrobiť na zakázku. Taktiež Vám zabezpečíme tovar z našich katalógov, ktorý následne vieme potlačiť, vyšiť, polepiť atď. Ak si želáte štandardný reklamný produkt, ktorý nájdete v našom katalógu reklamných predmetov, alebo v katalógu reklamného textilu, zabezpečíme Vám ho v čo najkratšom čase.

Realizácia reklám

Zabezpečíme vyhotovenie reklamy od návrhu po potlač až realizáciu. Našou hlavnou úlohou je splniť očakávania a nároky zákazníkov pri vytváraní ich obchodnej identity, loga a reklamných predmetov. Pri realizácii sa spoliehame na odborných pracovníkov a najmodernejšie výrobné a tlačiarenské technológie.

Šiltovky

V rámci komplexnosti zabezpečenia športových klubov a ich fanúšikov sme sa rozhodli rozšíriť portfólio výroby produktov o profesionálne šiltovky na mieru v kvalite popredných športových značiek. Všetky u nás vyrobené šiltovky sú zárukou najvyššej kvality a dokonalého strihu podľa požiadaviek zákazníka. Na vyžiadanie zákazníkovi vieme doručiť katalóg s technologickými možnosťami čiapok (potlač na čiapku, výšivka, typy použitých látok) Všetky Vaše požiadavky a otázky napíšte do kontaktného formulára. Následne budete kontaktovaný našim obchodným zástupcom. Minimálny odber je 100 ks šiltoviek.

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať.