Cyklistické dresy
a ďalší sortiment
Cyklistické dresy
a ďalší sortiment
Cyklistické dresy
a ďalší sortiment
Cyklistické dresy
a ďalší sortiment
Previous slide
Next slide

Cyklistika

Cyklistika je čoraz viac obľúbený šport na Slovensku ale ja vo svete. Ak patríte aj Vy medzi cyklistických nadšencov, tak na našej stránke nájdete kompletnú ponuku cyklistického oblečenia, ktorá je charakteristická svojim originálnym dizajnom a špičkovými materiálmi.

Cyklistické dresy 3b spľňajú všetky najvyššie požiadavky na funkčnosť, kvalitu, farebnú stálosť. Cyklistické dresy vyrábame pre deti, amatérov, ale aj pre profesionálov.

Cyklistické nohavice vyrábame najmä sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť, nezameniteľný dizajn a spĺňajú prísne požiadavky na tento cyklo šport. Cyklistické nohavice vyrábame v rôznych variantoch a to: dlhé nohavice, krátke nohavice, ¾ nohavice, nohavice s trakmi. Dresy a nohavice prispôsobujeme požiadavkám zákazníka na rôzne typy materiálov, na strih a vetracie časti. Samozrejmosťou sú aj rôzne typy aplikácií lôg, menoviek, čísel (výšivky, nášivky, nažehľovačky, atď.). Pokiaľ Vás zaujme nejaký dizajn z ponuky kontaktujte nás, alebo Vám vyhotovíme dizajn na mieru.

Cyklistické návleky vyrábame najmä sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť, nezameniteľný dizajn rovnako ako pri dresoch a nohaviciach. Návleky sú skvelým doplnkom, ktorým sa viete perfektne zladiť k dresu a nohaviciam.

Cyklistické vesty a bundy vyrábame taktiež sublimačnou technológiou. V nepriaznivom a chladnom počasí sú nevyhnutným doplnkom ktorý Vás zaručene zohreje a ochráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu.

Kontaktujte nás a náš obchodný manager Vám odpovie na všetky Vaše otázky a zabezpečí vyhotovenie grafického návrhu podľa Vašich požiadaviek. V rámci realizovanej zákazky je grafický návrh zdarma!

Cyklistické dresy

Cyklistické nohavice

Cyklistické návleky

Cyklistické bundy

Cyklistické vesty

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Pošlite nám nezáväznú žiadosť na cyklistický dres z nášho portfólia,

ktoré môžete vidieť vyššie z dôvodu nacenenia a bližších informácii. 

Po odoslaní nezáväznej ponuky, Vás bude kontaktovať obchodné oddelenie spoločnosti 3b s prípadnou cenovou ponukou alebo blížšími informáciami.