Bojové športy

Bojové športy

S bojovými športmi, ktorých popularita sa posledné roky nesmierne rozrástla sa spája nielen vášeň a odhodlanie, ale aj potreba kvalitného oblečenia, ktoré zabezpečí pohodlie pri tréningu či v zápase ale aj dostatočnú reprezentáciu každého jedného bojovníka.

Naša športové výrobky zohľadňujú nielen štýl a unikátny dizajn, ale aj pohodlie a výkonnosť. Každý kus oblečenia je vyrobený s ohľadom na najnovšie technológie a materiály, aby poskytol optimálnu podporu v tréningu aj počas súťaží. Dresy vyrábame vo všetkých veľkostiach od detských až po dospelácke. Samozrejmosťou sú aj dámske strihy.

Naše dresy sú vyrábané z klasického funkčného polyesteru, ktorý zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči opotrebeniu. Okrem toho ponúkame aj priliehavý typ dresu s prímesou elastanu, ktorý poskytuje dodatočnú flexibilitu a pohodlie, čo je obzvlášť dôležité pri bojových disciplínach. Nakoľko dresy vyrábame sublimačnou metódou, tak Vám ich vieme dodať v rôznych štýloch a farbách prispôsobených priamo pre Vás a vaše potreby.  Sme pripravení Vám dresy akokoľvek personalizovať podľa špecifických požiadaviek tímu či už vlastnými logami alebo menovkami. Môžete si vybrať z nášho portfólia predpripravených dresov, ktoré vidíte nižšie, alebo nám pošlite svoj vlastný návrh, ktorý Vám skorigujeme a pretavíme vo Váš budúci dres.

Naša kolekcia zahŕňa nielen tréningové dresy, ktoré sú navrhnuté s dôrazom na pohodlie a funkčnosť, ale aj prezentačné dresy vhodné pre predzápasové situácie. Každý kus je starostlivo navrhnutý a vyrábaný s ohľadom na požiadavky bojových športovcov.

 

Kontaktujte nás a náš obchodný manager Vám odpovie na všetky Vaše otázky a zabezpečí vyhotovenie grafického návrhu podľa Vašich požiadaviek. V rámci realizovanej zákazky je grafický návrh zdarma!

Dresy si môžete zakúpiť aj v našom e-shope

Dresy na bojové športy

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Pošlite nám nezáväznú žiadosť na motokrosový dres z nášho portfólia,

ktoré môžete vidieť vyššie z dôvodu nacenenia a bližších informácii. 

Po odoslaní nezáväznej ponuky, Vás bude kontaktovať obchodné oddelenie spoločnosti 3b s prípadnou cenovou ponukou alebo blížšími informáciami.