Florbalové dresy
a ďalší sortiment
Florbalové dresy
a ďalší sortiment
Florbalové dresy
a ďalší sortiment
Previous slide
Next slide

Florbal

Florbal je čoraz viac obľúbený kolektívny šport na Slovensku ale aj vo svete. Ak patríte aj Vy medzi florbalových nadšencov, tak na našej stránke nájdete kompletnú ponuku florbalového oblečenia, ktorá je charakteristická svojim originálnym dizajnom, špičkovými materiálmi.

Florbalové dresy  a trenírky 3b spľňajú všetky najvyššie požiadavky na funkčnosť, kvalitu, farebnú stálosť. Florbalové dresy vyrábame pre deti, amatérov, ale aj pre profesionálov. 

Dresy a trenírky vyrábame najmä sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje farebnú stálosť a nezameniteľný dizajn a spĺňajú prísne požiadavky na tento kontaktný šport. Alebo vyrobíme dresy a trenírky z farebného základného materiálu (látka sa neprefarbuje). Dresy a trenírky prispôsobujeme požiadavkám zákazníka na rôzne typy materiálov, na strih, typ goliera, vetracie časti. Samozrejmosťou sú aj rôzne typy aplikácií lôg, menoviek, čísel (výšivky, nášivky, nažehľovačky, atď.). Pokiaľ Vás zaujme nejaký dizajn z ponuky kontaktujte nás, alebo Vám vyhotovíme dizajn na mieru.

Všetky produkty Vám vieme vyrobiť od jedného kusu.

Kontaktujte nás a náš obchodný manager Vám odpovie na všetky Vaše otázky a zabezpečí vyhotovenie grafického návrhu podľa Vašich požiadaviek. V rámci realizovanej zákazky je grafický návrh zdarma!

Florbalové dresy

Florbalové trenírky

Vyžiadať nezáväznú ponuku

Pošlite nám nezáväznú žiadosť na florbalový dres z nášho portfólia,

ktoré môžete vidieť vyššie z dôvodu nacenenia a bližších informácii. 

Po odoslaní nezáväznej ponuky, Vás bude kontaktovať obchodné oddelenie spoločnosti 3b s prípadnou cenovou ponukou alebo blížšími informáciami.